اینترنت wi-Fi برای همراه اول

wifi

حالا طوری شده که باید بگوییم زندگی بدون اینترنت جریان ندارد و اگر سرعت این اینترنت هم پایین باشد که زندگی داغون می شود .

 این روزها استفاده از اینترنت از واجبات زندگی روزانه مردم شده است. با این وجود همچنان خیلی از مراکز اصلی شهرهای بزرگ فاقد اینترنت هستند و کاربران برای اتصال به شبکه اینترنت مجبور به استفاده از اینترنت سیم کارت خود هستند که با توجه به مشکلات فعلی ، راه حل مناسبی نیست. مراکز خرید ، شهربازی ها ، فروشگاه های زنجیره ای و هزاران مکان دیگر ، محل هایی هستند که عدم وجود اینترنت پرسرعت در آنها حس می شود.

شرکت همراه اول با ارائه یک ایده قصد دارد در نقاط شلوغ و پر تردد شهرها که نیاز اتصال به شبکه اینترنت در آنها وجود دارد به مشترکان خود اینترنت پرسرعت را به صورت Wi-Fi ارائه دهد. در این طرح مشترکین سیم کارت های همراه اول می توانند با روشن کردن سیستم Wi-Fi گوشی تلفن همراه خود ، به شبکه اینترنت همراه اول که به صورت پرسرعت می باشد متصل شوند. البته این سیستم فقط برای گوشی های با قابلیت وایرلس یا Wi-Fi می باشد.

در این طرح مشترک بعد از ثبت نام اولیه و اتصال به شبکه وایرلس ، می تواند در تمامی محل های معرفی شده بدون نیاز به ثبت نام یا وارد کردن رمز عبور ، مجدد به شبکه متصل شود. همچنین در این طرح نیازی به خرید بسته های اینترنتی مجزا نیست و کاربران می توانند با خرید بسته های 3G یا GPRS از این سرویس استفاده نمایند.

سرغت اینترنت را با سیستم Wi-Fi همراه اول تجربه کنید .

 

6 دیدگاه برای «اینترنت wi-Fi برای همراه اول»

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *