طرح های سیم کارت رایتل به طور کامل

rightel-banner-fall-1392-inner

در این پست شما را با طرح های رایتل به طور کامل آشنا می کنیم .

پیش از معرفی بسته‌های هدیه که به شما خریداران سیم‌کارت‌های رایتل تعلق می‌گیرد، باید بدانیم که رایتل سه نوع سیم‌کارت دارد که در هنگام خرید می‌توانید با توجه به نیازتان، یکی از آن‌ها را انتخاب کنید. قیمت و بسته‌های هدیه آغازین این سیم‌کارت‌ها متفاوت است؛ ولی آنچه که میان همه مشترک است، این است که اگر تا پایان پاییز هر کدام از سیم‌کارت‌های رایتل را بخرید، یک سیم‌کارت اعتباری رایگان هدیه می‌گیرید.

همانطور که در بالا گفتیم، رایتل سه نوع سیم‌کارت دارد: سیم‌کارت دائمی، سیم‌کارت اعتباری و سیم‌کارت دیتا. در ادامه مطلب، مشخصات این سیم‌کارت‌ها و بسته‌های هدیه آن‌ها را توضیح می‌دهیم.

سیم‌کارت دائمی رایتل

قیمت سیم‌کارت دائمی رایتل ۱۲۰٬۰۰۰ تومان و پیش‌شماره آن ۰۹۲۰ است. هدیه آغازین این سیم‌کارت، مطابق جدول زیر است:

محصولات/خدمات میزان استفاده مهلت استفاده
تماس صوتی، پیامک و پیام چندرسانه‌ای نامحدود ۳۰ روز
اینترنت همراه (3G) یک گیگابابت ۳۰ روز

نکات قابل توجه در خصوص بسته هدیه آغازین سیم‌کارت دائمی:

  •  استفاده از کلیه هدایای بسته آغازین (شامل مکالمه، پیامک و اینترنت) تنها در مناطق تحت پوشش شبکه نسل سوم رایتل (3G) امکان‌پذیر است. در مناطق خارج از پوشش‌دهی رایتل، استفاده از خدمات پایه، شامل تماس صوتی، پیامک و اینترنت تحت پوشش خدمات رومینگ ملی (شبکه نسل دوم / 2G اوپراتورهای میزبان) است و مطابق تعرفه‌های عادی شبکه رایتل (خارج از بسته) محاسبه می‌شود.
  • مدت اعتبار کلیه هدایا ۳۰ روز است که پس از اولین استفاده از سیم‌کارت محاسبه می‌شود. همچنین در صورت عدم استفاده از سیم‌کارت پس از ۶۰ روز از تاریخ ثبت‌نام، اعتبار هدیه‌ها از بین می‌رود و دیگر نمی توانید از آن‌ها استفاده کنید.
  •  سقف مصرف منصفانه برای تماس صوتی ۱۰٬۰۰۰ دقیقه و برای پیامک و پیام چندرسانه‌ای ۱۰٬۰۰۰ عدد است. بدیهی است اگر مصرف شما بیشتر این مقدار باشد، باید هزینه‌های آن را مطابق تعرفه‌های مصوب رایتل پرداخت کنید.

سیم‌کارت اعتباری رایتل

قیمت سیم‌کارت اعتباری رایتل ۲۰٬۰۰۰ تومان و ‍پیش‌شماره آن ۰۹۲۱ است. هدیه آغازین این سیم‌کارت، مطابق جدول زیر است:

محصولات/خدمات میزان استفاده مهلت استفاده
تماس صوتی درون شبکه ۱۰٬۰۰۰ دقیقه ۳۰ روز
پیامک درون شبکه ۱۰٬۰۰۰ عدد ۳۰ روز
اینترنت همراه (3G) ۵۰۰ مگابایت ۳۰ روز
  • برای استفاده از هدیه آغازین سیم‌کارت اعتباری، باید همان نکاتی را که در خصوص هدیه سیم‌کارت دائمی گفتیم، به‌خاطر داشته باشید.

سیم‌کارت دیتای رایتل

اگر فقط می‌خواهید از اینترنت همراه استفاده کنید و استفاده از ‍پیامک را به‌جای مکالمه ترجیح می‌دهید، سیم‌کارت دیتا انتخاب مناسبی برای شماست. قیمت سیم‌‌کارت دیتا ۲۰٬۰۰۰ تومان و پیش‌شماره آن مانند سیم‌کارت اعتباری، ۰۹۲۱ است. هدایای این سیم‌‌کارت به چند صورت قابل استفاده هستند که در جدول‌های زیر آن‌ها را توضیح خواهیم داد:

سیم‌کارت منفرد

محصولات/خدمات میزان استفاده مهلت استفاده
اینترنت همراه (3G) ۵۰ مگابایت در ساعات عادی
یک گیگابایت در ساعات اُفت مصرف
۳۰ روز
پیامک درون شبکه ۱۰۰۰ عدد ۳۰ روز

سیم‌کارت و بسته اینترنت

نام بسته سرعت (Kbps) مهلت استفاده حجم هدیه ساعات اُفت مصرف قیمت
اینترنت پایه
۱۵ روزه
۱۲۸ ۱۵ روز ۵۰۰ مگابایت ۲۷٬۰۰۰ تومان
اینترنت پایه
۳۰ روزه
۱۲۸ ۳۰ روز ۲ گیگابایت ۲ گیگابایت ۳۴٬۹۰۰ تومان
اینترنت پایه
۳۰ روزه
۱۲۸ ۳۰ روز ۴ گیگابایت ۴ گیگابایت ۴۴٬۰۰۰ تومان
اینترنت حرفه‌ای
۳۰ روزه
۱۰۲۴ ۳۰ روز یک گیگابایت ۳۳٬۹۰۰ تومان
اینترنت حرفه‌ای
۳۰ روزه
۱۰۲۴ ۳۰ روز ۲.۵ گیگابایت ۲.۵ گیگابایت ۴۶٬۰۰۰ تومان
اینترنت حرفه‌ای
۳۰ روزه
۱۰۲۴ ۳۰ روز ۵ گیگابایت ۵ گیگابایت ۶۲٬۰۰۰ تومان
  • ساعات اُفت مصرف یعنی ساعت ۲ تا ۸ صبح هر روز.
  • شما می‌توانید بسته‌های ۳۰ روزه را به صورت ۹۰ روزه یا ۱۸۰ روزه بخرید و در این صورت، به‌ترتیب از ۶ و ۱۰درصد تخفیف بهره‌مند می‌شوید. الیته یادتان باشد که اینترنت حرفه‌ای ۳۰ روزه با حجم یک گیگابایت، شامل این تخفیف نمی‌شود.

سیم‌کارت، بسته اینترنت و مودم USB نسل سوم (دانگل)

اگر برای استفاده از سیم‌کارت دیتا به مودم نیاز دارید، می‌توانید از این طرح استفاده کنید. مزیت این طرح این است که اگر سیم‌کارت را به‌همراه یکی از بسته‌های اینترنت ۹۰ روزه یا ۱۸۰ روزه بخرید، در خرید مودم تخفیف می‌گیرید. قیمت این مودم بدون تخفیف و بدون احتساب مالیات بر ارزش افزوده، ۹۵٬۰۰۰ تومان است.

نام بسته درصد تخفیف مودم USB نسل سوم (دانگل)
سیم‌کارت دیتا+ بسته‌های اینترنت ۹۰ روزه ۱۵ درصد
سیم‌کارت دیتا+ بسته‌های اینترنت ۱۸۰روزه ۲۵ درصد

حالا اگر بخواهید سیم‌کارت دیتا را همراه بسته‌های یک‌ساله اینترنت بخرید، سیم‌کارت را به‌صورت رایگان دریافت می‌کنید و همچنین از ۵۰ درصد تخفیف در خرید مودم برخوردار می‌شوید!

نام بسته سرعت (Kbps) حجم مهلت استفاده قیمت
اینترنت پایه یک‌ساله ۱۲۸ ۱۵ گیگابایت ۳۶۵ روز ۱۴۵٬۰۰۰ تومان
اینترنت حرفه‌ای یک‌ساله ۱۰۲۴ ۲۰ گیگابایت ۳۶۵ روز ۲۲۵٬۰۰۰ تومان

سیم‌کارت، بسته اینترنت و مودم همراه نسل سوم (رای‌فای)

اگر برای استفاده از سیم‌کارت دیتا به مودمِ همراه نیاز دارید، می‌توانید از این طرح استفاده کنید. با استفاده از مودم رای‌فای، چندین کاربر به‌طور همزمان می‌توانند از اینترنت استفاده کنند. اگر سیم‌کارت را همراه یکی از بسته‌های اینترنت ۹۰ روزه یا ۱۸۰ روزه بخرید، در خرید مودم رای‌فای تخفیف می‌گیرید. قیمت این مودم بدون تخفیف و بدون احتساب مالیات بر ارزش افزوده، ۲۲۰٬۰۰۰ تومان است.

نام بسته درصد تخفیف مودم همراه نسل سوم (رای‌فای)
سیم‌کارت دیتا+بسته‌های اینترنت ۹۰ روزه ۱۰ درصد
سیم‌کارت دیتا+بسته‌های اینترنت ۱۸۰ روزه ۱۵ درصد

اگر هم بخواهید سیم‌کارت دیتا را  همراه بسته‌های اینترنت بلندمدت (۲۷۰ روزه و یک‌ساله) بخرید، سیم‌کارت را به‌صورت رایگان دریافت می‌کنید و همچنین از ۳۰ درصد تخفیف در خرید مودم برخوردار می‌شوید!

نام بسته سرعت حجم مهلت استفاده قیمت
اینترنت حرفه‌ای
۲۷۰ روزه
۱۰۲۴ ۱۸ گیگابایت ۲۷۰ روز ۳۲۰٬۰۰۰ تومان
اینترنت حرفه‌ای یک‌ساله ۱۰۲۴ ۲۵ گیگابایت ۳۶۵ روز ۳۶۵٬۰۰۰ تومان

طرح سیم‌کارت هدیه

اگر یادتان باشد، در ابتدای مطلب گفتیم که اگر تا پایان فصل پاییز هر کدام از سیم‌کارت‌های رایتل را بخرید، علاوه بر هدیه‌های آغازین، یک سیم‌کارت اعتباری رایگان هم هدیه می‌گیرید. جالب اینجاست که این سیم‌کارت هدیه هم بسته هدیه آغازین دارد که شامل ۱۰٬۰۰۰ دقیقه مکالمه درون شبکه و ۱۰٬۰۰۰ پیامک درون شبکه است. مدت استفاده از این هدایا ۳۰ روز است و اگر تا ۶۰ روز پس از ثبت‌نام، از سیم‌کارت خودتان استفاده نکنید، دیگر امکان استفاده از این هدایا را نخواهید داشت.

اگر تا پایان پاییز ۹۳ سیم‌کارت اعتباری و یا دیتای رایتل خریدید، پس از فعال‌سازی سیم‌کارت یک کد هدیه برایتان ارسال می‌شود. بعد از دریافت این کد هدیه، ۳۰ روز فرصت دارید تا به سایت رایتل مراجعه کنید و مراحل ثبت‌نام و خرید سیم‌کارت هدیه را انجام دهید. سیم‌کارت هدیه به‌صورت رایگان و از طریق پست برای شما ارسال خواهد شد. اگر هم علامه‌مند به خرید سیم‌کارت دائمی رایتل بودید و این سیم‌کارت را به‌صورت حضوری و از فروشنده‌های مجاز رایتل خریدید، می‌توانید همان لحظه سیم‌کارت هدیه خود را از فروشنده تحویل بگیرید. در صورت خرید سیم‌کارت دائمی از طریق سایت رایتل، باید منتظر باشید تا سیم‌کارت هدیه از طریق پست برایتان ارسال شود.

امیدواریم این مطلب بتواند به سوال‌هایتان راجع به طرح‌های رایتل ویژه مشترکان جدید، پاسخ مناسبی بدهد. ولی چنانچه جواب خودتان را لابه‌لای این مطلب پیدا نکردید و یا راجع به تعرفه خدمات سیم‌کارت‌های رایتل سوالی داشتید، می‌توانید به صفحه ویژه طرح‌های رایتل مراجعه کنید.

 

1 دیدگاه برای «طرح های سیم کارت رایتل به طور کامل»

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *