جدیدترین اطلاعات نحوه فعال سازی بسته اینترنتی همراه اول

1385210481_mbanews.hamrah-aval-2

شاید برای شما هم پیش آمده باشد که اقدام به خرید بسته اینترنتی همراه اول کرده اید و پس از ثبت و ارسال پیامک در خصوص فعال شدن آن با این مشکل مواجه شده اید که هزینه از سیم کارت کم شده و بسته فعال نبوده بخوانید گفته های معاون بازاریابی همراه اول را در این خصوص .

با توجه به این که بخش قابل توجهی از مشترکان اپراتور اول ارتباطی کشور را صاحبان سیم‌کارتهای دائمی تشکیل می‌دهند، کاربران زیادی در فعال‌سازی بسته‌های تخفیفی اینترنت با مشکل روبه رو شدند .

محمد مهدی عطوفی در گفت‌وگو با ایسنا در این رابطه گفت : در این میان گاهی افراد برای فعال‌سازی بسته‌های اینترنتی همراه اول پیامک‌هایی را به اپراتور ارسال می‌کنند و اپراتور روند ثبت‌نام را مرحله به مرحله انجام داده و از طریق ارسال پیامک این موضوع را به اطلاع کاربر می رساند اما در نهایت در پایان این پیامک ارسال می شود که ثبت نام شما انجام شده و فعال‌سازی بسته اینترنتی ظرف مدت یک ساعت از طریق پیامک به اطلاع شما خواهد رسید.

وی افزود : اما در موارد متعدد کاربران بدون توجه به پیامک قبلی پس از مدتی احساس می‌کنند بسته آنها فعال شده و بر همین اساس به استفاده از اینترنت سیم کارت خود می پردازند اما اپراتور با این توجیه که وقتی پیامک مربوط به فعال‌سازی بسته تخفیف برای کاربر ارسال نشده و بسته او فعال نشده است، هزینه‌های آزاد را برای او محاسبه می‌کند و در پایان ماه کاربر بابت مصرف اینترنت با رقم هنگفتی در قبض مواجه می‌شود.
معاون بازاریابی همراه اول ، اظهار داشت : ممکن است در آن لحظه USSD از سرویس خارج شده باشد یا حتی خود مقصد در دریافت پیامک مشکل داشته باشد این هاهیت شبکه است . 

وی افزود : در حال حاضر شاید کمتر از 0.2 تا 0.3 درصد در شبکه ما دچار مشکل شوند اما خود ما از این آمار راضی نیستیم و به عنوان یک اپراتور خود را موظف می‌دانیم که شرایط را به گونه‌ای فراهم آوریم که بتوان به بهترین شکل پاسخگوی سهامداران و مردم بود، البته با این وجود بازهم تاکید می‌کنم که هیچ شبکه‌ای برای موفقیت صد‌درصدی طراحی نمی‌شود. 

معاون بازاریابی شرکت ارتباطات سیار در ادامه در پاسخ به این سوال که با وجود این تفاسیر تکلیف کاربران چه خواهد شد؟ توضیح داد: فردی که اعتراضی نسبت به شرایط خود داشته باشد قطعا مورد او مورد بررسی و رسیدگی قرار خواهد گرفت.

عطوفی همچنین ضمن بیان این نکته که اعتراض افرادی که بسته آنها فعال نشده نیز بلافاصله بررسی می‌شود؛ گفت : از زمان دولتی بودن شرکت ارتباطات سیار در آن کمیته‌ای فعال است که باعنوان کمیته ماده 20 مسوولیت رسیدگی به شکایت مشترکان را برعهده دارد و در این میان اگر قطعا کاربری خسارتی دیده باشد، حقوق او به او باز گردانده خواهد شد. 

 

جدیدترین اطلاعات نحوه فعال سازی بسته اینترنتی همراه اول
 

2 دیدگاه برای «جدیدترین اطلاعات نحوه فعال سازی بسته اینترنتی همراه اول»

  1. سلام
    1- آیا با پایان یافتن اعتبار یکی از آیتمها مثلن اعتبار پیامک ، اعتبار دو آیتم دیگر باقی است یا خیر و حجم کلی تمام شده و باید تمدید کرد/
    2 – با پایان یافتن حجم آبا پیامک میدهد یا خیر ؟ چون اگر پیامک ندهد ممکن است مشترک از اتمام حجم بی اطلاع باشد و اینترنت آزاد را مصرف نماید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *