تماس رایگان سیم کارت دانشجویی همراه اول

تماس رایگان سیم کارت دانشجویی همراه اول

تماس سیم کارت های دانشجویی همراه اول در روزهای جمعه رایگان شد.

به مناسبت برگزاری  نمایشگاه بین المللی کتاب تهران، همراه اول طرح جدیدی  برای سیم کارت های دانشجویی ارائه کرد .طبق این طرح تماس سیم کارت های دانشجویی همراه اول در روزهای جمعه رایگان  می شود.

«جمعه های رؤیایی» همراه اول از بعد از شروع به کار نمایشگاه بین المللی کتاب تهران آغاز شد. این طرح مخصوص سیم کارت های دانشجویی است و دانشجویان  بعد از فعال سازی سیم کارت خود، می توانند در این جشنواره شرکت کنند.
بر اساس این گزارش، جشنواره جمعه های رؤیایی از روز چهارشنبه ۱۰ اردیبهشت ماه، همزمان با بازگشایی بیست و هفتمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران، آغاز شده و تا روز جمعه ۲۷ تیرماه سال جاری ادامه دارد.
مشترکین سیم کارت های دانشجویی همراه اول، می توانند با شماره گیری کد دستوری #۴۴*۱۱۱* بصورت رایگان امکانات در نظر گرفته شده روی سیم کارت خود را فعال کنند.
بر اساس این طرح کلیه تماس های این مشترکین با همراه اول و تلفن ثابت، در روز جمعه رایگان است.
این گزارش می افزاید: پس از وارد کردن کد فعالسازی جشنواره از طریق #۴۴۱*۱۱۱*، چنانچه سیم کارت فرد دانشجو نباشد، سیستم از طریق پیامک اعلام می کند که فرد واجد استفاده از این طرح نیست.
سیم کارت دانشجویی همراه اول از دفاتر خدمات ارتباطی داخل و یا نزدیک دانشگاه ها قابل تهیه است.
در صورتی که مقصد تماس شماره (همراه اول یا تلفن ثابت) باشد مکالمه رایگان خواهد بود. همچنین با یک بار فعالسازی و ثبت نام در جشنواره، مشترکین می توانند تا انتهای طرح از مکالمه های رایگان جمعه ها استفاده کنند.
دانشجویان دارای سیم کارت های دانشجویی می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر به سایت رسمی همراه اول به آدرس  www.mci.ir مراجعه کنند.

2 دیدگاه برای «تماس رایگان سیم کارت دانشجویی همراه اول»

  1. این جشنواره جمعه های رویایی دوباره از کی شروع میشه ؟ من سیم کارت خریدم و لی این جشنواره تمام شده؟

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *