آوای انتظار تلفن ثابت نیز امکان پذیر شد

1380804563_139207101019486251283653

مشترکین تلفن ثابت شرکت مخابرات سرویس جدید آوای انتظار برای تلفن ثابت را با قابلیت سفارش سازی امکان پذیر کرده است . بخوانید جزئیات را در ادامه مطلب .

مهندس مسعود مشیدی در گفتگو با روابط عمومی شرکت مخابرات ایران از ایجاد سرویس آوای انتظار تلفن ثابت برای اولین بار در کشور در استان مرکزی خبر داد.

مدیرعامل شرکت مخابرات استان مرکزی در حاشیه نشست مدیران سراسری مخابرات، در این مورد گفت: سرویس آوای انتظار تلفن ثابت در استان مرکزی توسط شرکت مخابرات استان تولید شده و همانند آوای انتظار تلفن همراه از آهنگ های مختلفی بهره می گیرد.

وی افزود: این آوای انتظار بنا به تقاضای خود مشترکان قابل تغییر است و شرکت های خصوصی و ارگان ها می توانند آهنگ های اختصاصی مربوط به حوزه فعالیت خود را بر روی تلفن ثابت پیشنهاد داده و از آن بهره مند شوند.

مهندس مشیدی اضافه کرد: تولید کارت اعتباری تلفن ثابت نیز برای اولین بار در شرکت مخابرات استان مرکزی اجرا گردیده که قابلیت استفاده بر روی تلفن های همگانی، تلفن های ثابت، تلفن های همراه و قابلیت شارژ مجدد را دارد و در جال حاضر در سطح استان از آن استفاده می شود.

وی یادآور شد: از مشخصه های کارت های اعتباری این است که بر روی تلفن های قطع شده به هر علتی، قابل استفاده است، در هر مدل تلفن ثابت استفاده شده و هیچگونه محدودیتی در ارتباط با اپراتورهای دیگر ندارد.

مدیرعامل شرکت مخابرات استان مرکزی همچنین گفت: طریقه اتصال به این سامانه در استان مرکزی تماس با شماره 4040 است.

 

بزودی در همین سایت کد هایی که قابل پخش از تلفن ثابت می باشد را در اختیار شما می گذاریم .

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *