کد استفاده از شارژ فوق العاده همراه اول

 download

مشترکین همراه اول در این جا روش زدن شارژ فوق العاده همراه اول و مدت زمان اعتبار این شارژ شگفت انگیز را بیان می کنیم .

برای استفاده از شارژ فوق العاده کافی است قبل از وارد کردن کد شارژ تهیه شده ، از کد دستوری #رمز شارژ#*۱۴۲* (ستاره ۱۴۲ ستاره مربع رمزشارژ مربع) استفاده نمایید. در جدول زیر محاسبه روز و میزان شارژ وجود دارد.

شارژفوقالعاده

مبلغ شارژ

شارژ هدیه

اعتبار شارژ هدیه

۱۰,۰۰۰

۲,۰۰۰

۱روز

۲۰,۰۰۰

۴,۰۰۰

۱روز

۵۰,۰۰۰

۱۰,۰۰۰

۱روز

۱۰۰,۰۰۰

۳۰,۰۰۰

۳روز

۲۰۰,۰۰۰

۶۰,۰۰۰

۳روز

۵۰۰,۰۰۰

۱۵۰,۰۰۰

۳روز

۱,۰۰۰,۰۰۰

۳۰۰,۰۰۰

۳روز

– منظور از اعتبار شارژ یک روزه ، ۲۴ ساعت بعد از شماره گیری و فعالسازی کد و منظور از اعتبار شارژ سه روزه ، ۷۲ ساعت بعد از شماره گیری و فعال سازی کد بوده است. شایان ذکر است در زمان صحبت کردن با اپراتورهای دیگر و تماس خارج از کشور و رومینگ ، شارژ اصلی کاربر کم می شود.

نکات شارژ فوق العاده

۱- اگر قبل از پایان یافتن اعتبار شارژ هدیه ، شارژ فوق العاده دیگری را فعال نمایید ، مبلغ شارژهای هدیه جمع می شود و مدت زمان بیشتری برای شارژ اصلی محاسبه می شود. اما مدت زمان شارژهای هدیه با یکدیگر جمع نمی شوند.

۲- شارژ هدیه برای مکالمات داخل شبکه (همراه اول و تلفن ثابت) ، پیام کوتاه ، پیام چندرسانه ای و GPRS مورد استفاده است.

۳- سامانه اطلاع رسانی همراه اول برای پاسخگویی به سوالات مشترکین خود از طریق تلفن همراه با شماره ۹۹۹۰ و از طریق تلفن ثابت با شماره ۰۹۱۲۹۹۹۰ آماده جوابگویی به مشترکین است.

مشترک گرامی لازم است بیان کنم در موقع تمام شدن اعتبار فقط مقدار شارژ هدیه کنسل می شود و اصل شارژ باقی می ماند .

9 دیدگاه برای «کد استفاده از شارژ فوق العاده همراه اول»

  1. باسلام
    من شارژ 5000تومانی خریداری کردم می خواستم آن را با عنوان شارژ فوق العاده استفاده کنم. اما کد استفاده از شارژ فوق العاده که کد دستوری #رمز شارژ#*۱۴۲* می باشد را وارد میکنم خطا می گیره!!!
    لطفا من را راهنمایی بفرمایید…
    باتشکر

  2. شما با مراجعه به یکی از دفاتر پلیس+10 و تکمیل فرم شکایت یا مراجعه به دفاتر اسناد رسمی میتوانید نسبت به رفع سلب حق شارژ فوق العاده اعتراض کرده و پس از گذشت مراحل قانونی سه ساله حق دریافت ودیعه اولیه قبض همراه شارژ کارت موبایل رو دریافت و دوباره شارژ را وارد کنید شاید خطا رفع شود

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *