نحوه فعال کردن راینواز رایتل

سرویس راینواز رایتل

مشترکین عزیزی که از سیم کارت رایتل استفاده می کنیم شما می توانید با روشی که در زیر بیان می کنیم موسیقی مورد علاقه خود را به عنوان پیشواز پخش کنید .

شما می‌توانید از میان انواع مختلف موسیقی اعم از کلاسیک، سنتی، پاپ، متن فیلم، سریال و غیره، راینواز مورد علاقه خود را جستجو و انتخاب نمایید.

شرح مختصری از خدمات سرویس:

  • اختصاص یک یا چند راینواز به شخص و یا گروهی از اشخاص در زمان‌های دلخواه
  • عدم پخش راینواز برای فرد و یا گروهی از افراد
  • هدیه دادن راینواز به سایر مشترکین رایتل
  • کپی کردن راینواز سایر مشترکین رایتل
  • پیشنهاد موسیقی مورد علاقه خود به رایتل

نحوه فعال سازی:
شما می‌توانید، جهت ثبت نام سرویس راینواز به سامانه مدیریت حساب مراجعه و از قسمت “محصولات من” سرویس راینواز را فعال نمایید. پس از دریافت پیامک فعال‌سازی حاوی رمز عبور، به سامانه راینواز مراجعه و از خدمات آن بهره‌مند شوید.

هزینه:
هزینه خرید هر راینواز حداکثر 3,000 ریال می‌باشد که این مبلغ جهت استفاده از سرویس راینواز در یک دوره زمانی مشخص می‌باشد و هیچ‌گونه هزینه ماهیانه، هزینه فعال‌سازی یا هزینه تغییر تنظیمات را برای مشترک در بر نخواهد داشت.
هزینه خرید راینواز از حساب مشترک سیم‌کارت اعتباری رایتل به‌صورت ریالی کسر می‌شود و به صورتحساب مشترک سیم‌کارت دایمی رایتل اضافه می‌شود.

نکته: دوره اعتبار هر راینواز 30 روز می‌باشد که در صورت عدم حذف راینواز توسط مشترک پس از پایان هر دوره ، به‌صورت خودکار تمدید می‌گردد.

هر روز بهتر از دیروز با خدمات بی نظیر رایتل .

4 دیدگاه برای «نحوه فعال کردن راینواز رایتل»

  1. سلام.من به اشتباهى پنجاه هزارتومن شارژرايتل خريدم به جاى ايرانسل,کسى هست که ازمن بخره.چهل وپنج مى فروشم.مهلت استفادش هفتصدوبيست روزه است

  2. وای من دیگه دارم دیوونه میشم????????هرچی وارد سایت راینواز میشم قطع?????یکی ترابخدا راهنماییم کنه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *