6 ماه استفاده رایگان اینترنت رایتل ویژه 18 ساله ها

1361552280_ritel18

6 ماه استفاده رایگان اینترنت رایتل ویژه 18 ساله ها

قابل توجه کاربرانی که به تازگی 18 ساله شده اند ، 6 ماه استفاده رایگان اینترنت رایتل ویژه 18 ساله ها با نحوه فعال کردن این هدیه رایتل را بخوانید در ادامه مطلب .

آن دسته از جوانانی که تا اردیبهشت 94 به سن 18 سال تمام می‌رسند می‌توانند در طرح «هدیه 18 سالگی» رایتل ثبت نام کنند و از هدایای خاص آن بهره‌مند شوند. این طرح شامل متولدین سال 1375 که در سال گذشته به سن 18 سال تمام رسیده‌اند اما موفق به دریافت هدیه خود نشده‌اند، نیز می‌شود.

گفتنی است؛ در این طرح هجده سالگان، به مدت شش ماه و به ازای هر ماه 1000 دقیقه تماس صوتی، 1000 پیامک رایگان و 200 مگابایت اینترنت نسل سوم هدیه دریافت می‎کند.

لازم به ذکر است که این هدایا فقط شامل سرویس های درون شبکه ای رایتل است همچنین مدت اعتبار تمامی هدایا پس از اولین استفاده از سیم کارت محاسبه می‎گردد و در صورت عدم استفاده از سیم کارت پس از 60 روز از تاریخ ثبت نام، هدایای فوق منقضی می‎شود.

علاقه مندان به دریافت طرح هدیه 18 سالگی می‎توانند با مراجعه به بخش ثبت نام و خرید وب سایت رایتل، در این طرح ثبت نام کنند.

هر گونه سوالی در این باره دارید از طریق دیدگاه ها بیان کنید .

10 دیدگاه برای «6 ماه استفاده رایگان اینترنت رایتل ویژه 18 ساله ها»

  1. سلام
    چند وفته که این نوع سیم کارت را تهیه کردم اما نمیتوانم از سرویس اینترنت 6 ماهه استفاده کنم. چه باید کرد؟

  2. سلام من سیم کارت رایتل رو گرفتم نمیدونم چجوری شش ماه مکالمه رایگان و اینترنتش رو فعال کنم لطفا راهنماییم کنین ممنون میشم زودتر جوابمو بدین

  3. سلام من سیم کارت رایتل رو گرفتم نمیدونم چجوری شش ماه مکالمه رایگان و اینترنتش رو فعال کنم لطفا راهنماییم کنین ممنون میشم زودتر جوابمو بدین

  4. سلام من مدتی میشه سیم کارتو گرفتم ولی نمیدونم چجوری اینترنتش رو فعال کنم لطفا راهنماییم کنید فقط زودترممنون میشم.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *