نحوه رفع بن شدن در نسخه جدید بیتالک

Beetalk1-610x330

می خواهیم به رفع مشکلی که در یکی دیگر از شبکه های اجتماعی رخ داده بپردازیم با ما باشید در این پست با نحوه رفع بن شدن در نسخه جدید بیتالک در ادامه مطلب .

بی تالک نام برنامه‌ای است که امروزه در کنار شبکه‌های اجتماعی دیگر در حال کار کردن است و کم یا بیشتر طرفدارانی را نیز به خود جلب کرده است.

اما نکاتی نیز درباره این شبکه اجتماعی قابل‌ذکر است و آن پشتیبانی بسیار ضعیف بی تالک در مقایسه با رقبای قدرتمند خود است و بن شدن توسط این برنامه یکی از معضلات کاربران به حساب می آید زیرا به زبان خودمانی به آسانی هر چه تمام بن می‌شوید و به‌سختی می‌توانید اکانت خود را برگردانید…

شما زمانی متوجه می‌شوید که توسط این برنامه بن شده‌اید که در هنگام اجرا کردن برنامه با ارور your account has been banned. you may wish to contact مواجه شوید..

اما برای حل این مشکل چه‌کاری باید انجام داد؟؟؟

روشی را به شما آموزش خواهیم داد که معتبرترین روش نیز هست ارسال ایمیل است اما نکته اینجاست که در ایمیل چه چیزی را باید ارسال کنیم و اصلاً به چه آدرسی باید ایمیل ارسال کنیم؟

ابتدا برای این کار برنامه مربوط به ایمیل دادن و یا جی میل خود را بازکنید چه از کامپیوتر و یا چه از گوشی موبایل در بخش مربوط به گیرنده آدرس ایمیل feedback@beetalkmobile.com را وارد کنید.

اکنون در بخش اضافه کردن متن، متن زیر را بنویسید و ایمیل را ارسال کنید:

Hi

My account has been banned

my number is +98

Please open my account

 

در آخر  بعد از اعداد +۹۸ شماره همراه خود را که اکانت را با استفاده از آن فعال کرده‌اید بدون صفر وارد کنید و بعد منتظر پاسخ بی تالک و رفع بن باشید و به این نکته توجه داشته باشید که به دلیل پشتیبانی بسیار ضعیف بی تالک باید زمان نسبتاً زیادی را منتظر بمانید .

کاربران وبلاگ ام سی پین اموزش های مفید این وبلاگ را با ذکر منبع با دوستان خود به اشتراک بگذارید .

1 دیدگاه برای «نحوه رفع بن شدن در نسخه جدید بیتالک»

  1. اکانت بیتاک من حذف شده لطفا چه جوری وارد سیستم بشوم شماره من هست 09125106793از تو لیست بلاک شده اگر امکانش هست اذادش کنید ممنون

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *