اینترنت کدام اپراتور تلفن همراه بهتر است؟

اینترنت کدام اپراتور تلفن همراه بهتر است؟

اینترنت کدام اپراتور تلفن همراه بهتر است؟

شما از اینترنتی که اپراتور تلفن همراه تان ارائه می دهد رضایت دارید؟این مقاله در انتخاب بهترین اینترنت اپراتور تلفن همراه به شما کمک می کند.

اینترنت کدام اپراتور تلفن همراه بهتر است؟ کدام اپراتور تلفن همراه اینترنت ارزانتری به کاربرانش ارائه می دهد؟ کدام شرکت شبکه گسترده‌ تری دارد وکاربران  از آن راضی تر هستند؟ اینها سوالاتی است که بعضا از سوی کارران مطرح می‌شوند.

به گزارش ایسنا، بسیاری از کاربران دوست دارند هنگام حرکت اینترنت همراه داشته باشند، بهترین گزینه برای این افراد استفاده از اینترنت موبایل است چراکه طبق قوانین سازمان تنظیم مقررات ارتباطات ارائه کنندگاه وایمکس نمی‌توانند به مشتریان خود در هنگام حرکت اینترنت ارائه کنند.

در همین راستا سه اپراتور ایرانسل، همراه اول و رایتل به مشترکین خود اینترنت همراه ارائه می‌دهند. به دلیل انحصار نسل سوم که تا چندی پیش در دست رایتل قرار داشت دو شرکت دیگر نمی‌توانستند به مشترکین خود اینترنت نسل سوم بدهند.

درحقیقت ایرانسل و همراه اول با استفاده از تکنولوژی GPRS کاربرانشان را به اینترنت متصل می‌کنند. این تکنولوژی که روی نسل دوم خطوط تلفن همراه ارایه می‌شود می‌تواند سرعتی بین ۵۶ تا ۱۱۴ کیلوبیت برثانیه را در اختیار کاربران قرار دهد.

شبکه ایرانسل که در سطح کشور گسترده شده، در حال ارائه خدمات GPRS به مشترکین خود است. طبق اطلاعاتی که اپراتور دوم منتشر کرده آنتن‌های مخابراتی این شرکت از GPRS به EDGE ارتقا پیدا کرده‌اند.

در تکنولوژی EDGE کاربر می‌تواند حجم تبادل داده خود را تا ۲۳۶ کیلوبیت بر ثانیه افزایش دهد.

قیمت اینترنت این شرکت برای سیم کارت‌های دائمی و اعتباری پنج ریال و برای سیم‌کارت‌های پیام رسان سه ریال به ازای هرکیلوبایت است. به علاوه کاربر می‌تواند یک بسته ۳۰ روزه با حجم دو گیگابایت را به قیمت ۱۰ هزار تومان از ایرانسل خریداری کند.

امکانات مربوط به اینترنت همراه در سبد کالای همراه اول نیز دیده می‌شود. کاربر می‌تواند بسته ۳۰ روزه این شرکت که حجمش معادل ۲.۵ گیگابایت است را به قیمت ۱۰ هزار تومان تهیه کند. به علاوه قیمت مصرف داده در همراه اول چهار ریال اعلام شده است.

اپراتور رایتل  به  به کاربرانش اینترنت با پشتوانه فناوری ۳G  ارایه می‌کند.  قیمت اینترنت رایتل به ازای هر کیلوبایت در ثانیه دو ریال است. کاربر باید برای یک بسته ۱.۵ گیگابایتی ۳۰ روزه با سرعت ۱۲۸ کیلوبایت بر ثانیه، هزینه معادل ۱۲ هزار و ۵۰۰ تومان را پرداخت کند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *