امکانات منحصر بفرد شماره جدید ایرانسل 0902

isim-thumb-500x187-1364

در این پست می خواهیم در مورد امکانات ویژه پیش شماره جدید ایرانسل 0902  و ویژگی های  و تخیف های این سیم کارت را بیان می کنیم .

خیلی از مشترکان و استفاده کنندگان ایرانسل بر این باورند که تفاوتی میان سیم کارت های دیگر با آی سیم وجود ندارد اما نباید فراموش کنیم که سرویس های تشویقی و سیستم پشتیبانی مجزا از مزیت های مطرح و مهم آی سیم می باشد. پس با این توضیحات در ادامه به معرفی سرویس ها و نحوه خرید سیم کارت های آی سیم می پردازیم.

مزایای آی سیم

پرداخت هزینه ها به صورت دوره ای
پرداخت کردن هزینه ها به صورت ماهانه یکی از امکاناتی است که اگرچه در سیمکارت های دائمی ایرانسل هم جز امکانات به حساب می آمد اما در سیم کارت های آی سیم ، شرکت ایرانسل خیلی بیشتر روی آن مانور تبلیغاتی داشت و سرویس های دریافت و پرداخت قبوض را نیز متنوع کرد.

مرکز پشتیبانی مجزا
با توجه به مشترکان فراوان ایرانسل و نبودن مرکزهای پاسخگو به نیاز آنان ، قرار دادن یک مرکز پاسخگوی مجزا برای سیم کارت های آی سیم ، یک امتیاز بزرگ برای خریداران به حساب می آید. شماره ۹۰۰ را می توان از سیمکارت آی سیم شماره گیری کرد و از خدمات پشتیبانی آی سیم استفاده کرد.

ارائه سند مالکیت
سیم کارت های ایرانسل تا قبل از عرضه سیم کارت های آی سیم دارای سند مالکیت معتبری نبودند و این مورد از ضعف های اساسی شرکت ایرانسل به حساب می آمد. اما در سیم کارت های آی سیم این مشکل تا حدودی رفع شده است و مشترکین می توانند با دریافت سند مالکیت راحت تر از قبل مالکیت خود را اثبات نمایند.

ارائه گزارشات دوره ای
در پایان هر دوره (هر دوره ۲ ماه می باشد) آی سیم به شما امکان مشاهده ریز حساب هایتان را می دهد. با این سرویس شما می توانید در صحبت ها و هزینه های خود صرفه جویی کرده و مدیریت مناسبی برای دوره های بعدی خود داشته باشید.

سرویس های تشویقی
شرکت ایرانسل طرح های تشویقی منحصر به فردی برای صاحبان سیم کارت های آی سیم در نظر گرفته است که همین امر می تواند دلیلی بر خریدن سیم کارت های آی سیم باشد. توجه داشته باشید که طرح های تشویقی و تخفیفی برای تمام سیم کارت ها می باشد ولی برخی از آنها فقط مختص به آی سیم می باشند.

انتخاب شماره دلخواه
شرکت ایرانسل همیشه به مشترکان خود امکان انتخاب شماره را در پیش شماره های مختلف خود می دهد اما این امکان به صورت دوره ای بوده و بعد از مدتی از دسترس خارج می شود. در خصوص آی سیم این مورد تا به امروز (شهریورماه ۱۳۹۳) صدق نکرده و سرویس انتخاب شماره همچنان بر سر جای خود قرار دارد و مشترکین می توانند سیم کارت مورد نظر خود را انتخاب و خریداری نمایند.

نتیجه گیری

در پایان می توان به این نتیجه رسید که سیم کارت های آی سیم یک راهکار خوب و حرفه ای از سوی شرکت ایرانسل برای فروش بیشتر سیم کارت های خود می باشد. هر چند که این شرکت می توانست با گسترده کردن سرویس ها و مراکز ارائه خدمات به مشترکین رضایت جمعی مشترکین خود را افزایش دهد.
به هر صورت باید متذکر شویم که آی سیم یک اپراتور جدید نیست و فقط نامی تجاری برای پیش شماره جدید سیم کارت های ایرانسل (۰۹۰۲) می باشد.

 

 ایرانسل با آنتن دهی در همه ی جهان امکان ارتباطی ارزان را برای شما دوستان مشترکین بوجود آورده است .

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *